Warcraft، Diablo و Overwatch

مایک ایبارا، کارگردان بلیزارد در پاسخ به یکی از طرفداران، خبر جدیدی را برای سری بازی های این استودیو مانند Warcraft، Diablo و Overwatch در آینده نزدیک اعلام کرد.

به تازگی و طی آخرین اخبار در مورد این بازی، مایک ایبارا، مدیر استودیو بلیزارد در پاسخ به یکی از طرفداران در توییتر از آینده سری بازی های این شرکت مانند World of Warcraft، Diablo، Overwatch و غیره خبر داده است. اخبار جدیدی برای ذینفعان متمرکز بر این مجموعه ها پخش خواهد شد. در پاسخ ایبارا می خوانیم:

“Blizzard یک استودیوی بزرگ است و ما تیم های با استعداد و در حال رشدی داریم که از بازی های ما حمایت می کنند. در هفته های آینده در مورد بازی هایی مانند Warcraft، Diablo و Overwatch خواهید شنید. “منتظر آنها باشید!”

خرید اکانت بازی ps4 ps5

اکانت بازی ps4 

لوگوی World of Warcraft

در ماه‌های اخیر رویدادهای متعددی پیرامون بلیزارد رخ داده است. مواردی مانند گزارش های عجیب از وضعیت نامناسب اعضای این شرکت همراه با شیوع ویروس کرونا منجر به لغو رویداد شخصی و آنلاین بلیزارد شد. اکنون که مایکروسافت Activision Blizzard را خریداری کرده و رویدادهای بلیزارد برگزار نشده است، طرفداران منتظر دریافت اخبار جدیدی از آینده مجموعه های بزرگ و محبوب این شرکت هستند.

به خصوص اکنون که این شرکت در حال ساخت یک بازی و سریال کاملاً جدید با تمرکز بر ژانر بقا است. فعلا باید منتظر ماند و دید در هفته های آینده چه خبرهایی از سری محبوب بازی های بلیزارد منتشر خواهد شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *