تحریم موقت سایت جامعه مجازی ایرانیان ( کلوب دات کام )


بسم الله الرحمن الرحیم

قال امیرالمؤمنین علی علیه السلام
« لا یُقیم اَمر الله الاّ من لا یُصانِع وَ لا یُضارِع وَ لا یَتّبِع المَطامع »

“امر خدا را هرگز نمى تواند اقامه کند جز کسى که اهل سازش ، ساخت و پاخت ، تشابه به کفار و فاسقان و پیرو مطامع نباشد.”

 در پی بی توجهی و اهمال کاری مسئولین و گردانندگان سایت جامعه مجازی ایرانیان (کلوب)   در مسدود سازی بهنگام و قطع ید مروجّین مطالب و تصاویرمستهجن و موهن نسبت به مقدسات اسلامی از دسترسی به سایت کلوب، تعدادی از کاربران معتقد و دلسوز بر آن شده اند تا در واکنش به این مسامحه مدیریت و دست اندرکاران کلوب، دست به تحریم موقت و مقطعی این سایت زده و این هشدار را به مسئولین مربوطه بدهند که در صورت ادامه روند فعلی، حاضرند حتی کلوب را برای همیشه ترک کنند.

 قطعا در صورت توجه مدیر سایت به اخطارهای مکرر کاربران نسبت به وقایع جاری کلوب – که مسلما از آن مطلع هستند – هیچگاه کار به جایی نمی کشید که فعالین مذهبی و ولایی ترک کردن فضایی که مدتهاست با آن مانوس شده اند را به ماندن ترجیح دهند.

کم کاری های سوال برانگیز بخش “پلیس کلوب” که گاه برای مسدود کردن یک آی دی موهن، روزها وقت تلف می کند و حتی برخی اوقات فقط به یک اخطار ساده اکتفا مینماید ولی درعوض مطالبی که موضوعات مجرمانه ندارند بدون دلیل حذف می کند، موجبات ناامیدی بخش قابل توجهی از کاربران از این بخش را فراهم آورده است.

 تحریم موقت جامعه مجازی ایرانیان ( کلوب) نه از باب رضایت خاطر، که از سر ناچاری و برای اظهار نارضایتی از عملکرد دلسرد کننده ی مدیریت و پلیس کلوب است.

 امید است گردانندگان سایت با تامل در رفتارها و رویکرد خود – مخصوصا در یک سال اخیر – به جبران مافات پرداخته و راه سوء استفاده برخی کاربران خاطی را به روی آنان ببندند.

 زمان تحریم موقت سایت کلوب ” ۶  الی ۱۳ آذر ماه ۹۱ “به مدت یک هفته میباشد

 

 

 

 

 

 

تعداد بازدید۵۴۵

  1. نویسنده دیدگاه: رزمنده سایبری
    ۱۳۹۱/۰۸/۲۶ در تاریخ ۱:۳۶ بعد از ظهر

    سلام

    ممنون داداشم

ارسال دیدگاه